۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۳:۳۶

ردا، رسانه عصر امت-امامت

ارتباط با ما / آرشیو / تلگرام / سروش / ایتا / فیس بوک / جست و جو
۱۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۶:۰۰ زمان مطالعه : ۳ دقیقه

واژگونی یک دستگاه اتوبوس در اتوبان ساوه به همدان ۳ کشته و ۸ مصدوم بر جای گذاشت.

به گزارش پایگاه رسانه ای اجتماعی ردا،  در سانحه رانندگی که در حدود ساعت ۱۲و۱۵ دقیقه امروز در کیلومتر ۴۰ اتوبان ساوه - همدان در برخورد یک دستگاه اتوبوس مسیر تهران - کرمانشاه با گارد ریل کنار جاده که منجر به واژگونی اتوبوس شد، سه نفر از مسافران اتوبوس جان خود را از دست دادند.

کهریزی خاطر نشان کرد: بنا بر گزارش‌های اولیه در این سانحه رانندگی، هشت نفر از مسافران اتوبوس نیز مجروح شدند که توسط تیم های امدادی به مراکز درمانی انتقال شدند این در حالی است که برخی  گروه های امدادی در شهرستان ساوه تعداد مصدومان این حادثه را ۲۲ نفر اعلام کردند. 

وی ادامه داد: هم اکنون تیم های امدادی و انتظامی در صحنه ی تصادف حضور داشته و هرگونه اخبار تکمیلی در خصوص این سانحه رانندگی، متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

رئیس پلیس راه استان مرکزی ضمن تاکید بر لغزنده بودن محور های مواصلاتی بر اثر فعالیت بارشی سامانه وارد شده به استان، از تمامی رانندگان خواست تا همواره رعایت سرعت مطمئنه را سرلوحه رانندگی خود قرارداده و به دور از هرگونه خستگی و خواب آلودگی، با هوشیاری کامل یک رانندگی قانونمند را از خود در سطح محورهای مواصلاتی به نمایش بگذارند.(منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

در حال بروز رسانی


rastaxiz

سردبیر

ردا؛ رسانه عصر امت امامت | انتشار یادداشت و تحلیل اصحاب قلم

نظرات خوانندگان